ZABIEG W PRAKTYCE

ZABIEG TRWA OKOŁO 20 MINUT

Twarz, szyja i dekolt zostają umiejscowione pod panelem LED. Lekarz wykonujący zabieg rozpoczyna go od wykonania peelingu z kwasem na bazie glukonolaktonu, aby ułatwić penetrację fali do skóry właściwej i pobudzić odnowę komórkową.

Zabieg fotobiostymulacji można łączyć z innymi zabiegami przeciwstarzeniowymi – wypełnianiem zmarszczek i mezoterapią, zwiększając tym samym ich skuteczność. 

Skóra głowy znajduje się pod aktywnym panelem LED przez 12 minut. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów ekarz wykonujący zabieg fotobiomodulacji LED może połączyć go z sesją mezoterapii.

CZĘSTOTOLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Sesja rozpoczyna się od 1 zabiegu raz na 2 tygodnie przez 2-3 miesiące, później należy wykonać 1 zabieg miesięcznie. Po 9 miesiącach lekarz oceni efekty terapii. Po uzyskaniu zadowalających wyników, leczenie należy kontynuować raz w miesiącu.

SZYBKO, SKUTECZNIE I BEZBOLEŚNIE

Powstrzymanie wypadania włosów jest zauważalne już pod koniec pierwszego/drugiego miesiąca terapii. Stopniowo włosy stają się grubsze, mocniejsze i bardziej gęste. 

Zaleca się jeden zabieg miesięcznie dla utrzymania optymalnych efektów.

DOSKONAŁA TOLERANCJA

Zabieg przy użyciu urządzeń MOST LEDs® nie powoduje uszkodzeń skóry związanych ze zmianą temperatury. Zabieg jest dobrze tolerowany, bezbolesny i nie wyklucza z życia codziennego.