ZABIEGI W PRAKTYCE

Zabiegi preparatami FILORGA są wykonywane w gabinecie przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Lekarz, po konsultacji, indywidualnie dobierze preparat do potrzeb pacjenta.

Konsultacja trwa od 15 do 30 minut. Aby zachować naturalne rysy twarzy i uniknąć nadmiernej korekcji lekarz może zaproponować kolejne spotkanie w celu ewentualnego dostrzyknięcia preparatu.

Dla zapewnienia komfortu pacjenta lekarz może zaaplikować znieczulenie miejscowe. 

Środki ostrożności: Po zabiegu nie nakładaj makijażu na skórę przez 12 godzin, unikaj nadmiernej ekspozycji na słońce i promienie UV, nie chodź do sauny lub łaźni tureckiej przez tydzień od zabiegu

1/ ART-FILLER® Fine lines to wyrób medyczny przeznaczony do wygładzenia zmarszczek powierzchownych i wypełnienia niewielkich ubytków (kurze łapki i drobne zmarszczki wokół ust).
2/ ART-FILLER® Universal to wyrób medyczny przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd oraz do zwiększenia objętości ust i poprawy ich konturu. 
3/ ART-FILLER® Lips to wyrób medyczny przeznaczony do zwiększenia objętości i/lub poprawy konturu ust oraz wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd. 
4/ ART-FILLER® Volume to wyrób medyczny przeznaczony do odbudowy utraconej objętości twarzy. 

Wyroby medyczne ART-FILLER® podlegają regulacjom prawnym odnoszącym się do produktów oznaczonych znakiem CE.

Zapytaj o poradę lekarza wykonującego zabiegi.

Działania niepożądane mogą wystąpić natychmiast lub z opóźnieniem. Najczęstsze działania niepożądane to (niepełny wykaz): reakcje zapalne skóry (zaczerwienienie, obrzęk, rumień), którym może towarzyszyć świąd, ból podczas uciskania w miejsce wstrzyknięcia. Reakcje te mogą utrzymywać się przez tydzień. Odbarwienia w miejscu iniekcji. Zgrubienia lub guzki w miejscu wstrzyknięcia. Przypadki martwicy w obszarze gładzizny, ropień, ziarniniak oraz nadwrażliwość. Należy brać pod uwagę potencjalne ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Należy niezwłocznie zgłosić wystąpienie wszelkich działań niepożądanych swojemu lekarzowi.