3D NATURAL LIFT to najnowszy zabieg odmładzający firmy FILLMED BY FILORGA, który dzięki synergicznemu działaniu dwóch preparatów wypełniających Art Filler® Volume oraz Art Filler® Universal w bardzo krótkim czasie poprawia nawilżenie i odżywienie skóry oraz zapewnia lifting twarzy.
Odpowiednio dobrane preparaty wykorzystane podczas tego zabiegu nie tylko sprawiają,
że skóra jest wzmocniona, lepiej nawilżona i zregenerowana, ale również dają efekt naturalnego liftingu i powodują, że twarz wygląda na młodszą, bardziej świeżą i odprężoną.

3D NATURAL LIFT to idealne rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie skóry oraz - dzięki działaniu liftingującemu - zapewnić precyzyjne i delikatne uniesienie jej owalu.
Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty nawilżenia skóry i liftingu twarzy, zabieg

3D NATURAL LIFT należy połączyć z procedurą Hydra Booster, która zapewnia jeszcze głębsze nawilżenie i odżywienie skóry. W przypadku skóry, która potrzebuje intensywnej regeneracji oraz liftingu, rekomendowane jest połączenie z zabiegiem Lift Booster, poprawiającego nawilżenie i jakość skóry oraz wygładzającego drobne zmarszczki.

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PREPARATÓW FILLMED
Od 40 lat Filorga zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych
przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie.
Formuły preparatów FILLMED przygotowywane są w fabryce w Belgii, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi.
Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów Art Filler®, które pozwalają na efekty utrzymujące się nawet do18 miesięcy.