BIO NUTRI LIFT to innowacyjny duet zabiegów Hydra Booster i Lift Booster, który odżywia, przywraca prawidłowy poziom nawilżenia i blask skóry oraz zapewnia długotrwały lifting twarzy i skutecznie niweluje oznaki starzenia, które z wiekiem pojawiają się na skórze.

BIO NUTRI LIFT rekomendowany jest:

Na postawie informacji uzyskanych po rozmowie z pacjentem oraz analizie kondycji skóry, lekarz decyduje, który z zabiegów rozpocznie procedurę BIO NUTRI LIFT. 

ODŻYWIENIE I NAWILŻENIE SKÓRY

Zaczynamy kurację od Hydra Booster, gdy skóra potrzebuje rewitalizacji, głębokiego nawilżenia, odżywienia lub rozjaśnienia kolorytu. To również doskonały zabieg profilaktyczny, który pozwoli jak najdłużej utrzymać młody wygląd. Polirewitalizujący NCTF®135HA wykorzystywany podczas zabiegu to jeden z nielicznych bezpiecznych i zatwierdzonych
do wstrzyknięć preparatów na rynku. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki oraz działa ujędrniająco.

N=32, 64 połowy twarzy, ocena okolicy oka z dostrzyknięciem i bez dostrzyknięcia w 6 i/lub 9 miesiącu, wg skali Lemperle w 12 miesiącu porównywana  z oceną w D0 (niezależna ocena GREDECO), poprawa o jeden punkt lub więcej w porównaniu do wyników przed iniekcją. Dodatkowa iniekcja po 9 miesiącach

M-HA18® - wykorzystywany podczas zabiegu Hydra Booster - to preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie oraz zapewnia ochronę komórek skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Kwas hialuronowy przywraca równowagę wodną skóry oraz głęboko ją nawilża. Glicerol stabilizuje i chroni go przed rozpadem oraz zapewnia ochronę antyoksydacyjną.

Połączenie obu substancji, NCTF®135HA oraz M-HA18®, zapewnia unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry, również o profilaktycznym zastosowaniu.

ODŻYWIENIE I LIFTING TWARZY

U osób, których skóra wymaga silniejszego działania przeciwstarzeniowego oraz ujędrniającego, kurację BIO NUTRI LIFT rozpoczyna się od zabiegu Lift Booster, który łączy działanie dwóch preparatów Filorga: NCTF®135HA oraz Art Filler® Fine Lines.

Dzięki zawartości opatentowanego przez markę Filorga polirewitalizującego preparatu NCTF®135HA  następuje poprawa wszystkich oznak starzenia się skóry. Wzrasta poziom nawilżenia skóry, zmarszczki zostają znacznie zmniejszone, koloryt skóry jest jednolity, a pory zwężone. Skóra odzyskuje jędrność oraz młodzieńczy blask. 

Wypełniacz Art Filler® Fine Lines, dzięki zastosowaniu 3 form kwasu hialuronowego, wygładza widoczne zmarszczki, stymuluje produkcję włókien kolagenu i elastyny oraz zapewnia długotrwały lifting twarzy.

Następuje znaczne zmniejszenie zmarszczek powierzchownych, a efekty utrzymują się przez ponad 18 miesięcy po zabiegu.

N=61/ 122 połówek twarzy, ocena bruzd nosowo-wargowych, po ponownym zabiegu i bez ponownego zabiegu w 6 lub 9 miesiącu, w oparciu o Skalę Oceny Lemperlé, po 18 miesiącach w porównaniu z niezależną oceną GREDECO w D0, spadek o co najmniej 1 punkt w stosunku do punktacji początkowej.

 Dzięki synergicznemu zastosowaniu dwóch procedur Hydra Booster oraz Lift Booster, BIO NUTRI LIFT zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw naskórka i skóry, odbudowuje jej strukturę i poprawia gęstość. Po zabiegu skóra jest widocznie rozświetlona, powierzchowne zmarszczki wygładzone, a pory mniej widoczne.