DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ŹRÓDŁO POCHODZENIA

Rozstępy pojawiają się w wyniku dysfunkcji fibroblastów, ważnych komórek skóry, odpowiedzialnych za produkcję włókien podtrzymujących skórę: elastyny i kolagenu. W wyniku nieprawidłowego funkcjonowania skóra staje się słabsza i traci swoją elastyczność. Duży nacisk nad skórę właściwą (w czasie ciąży lub dojrzewania) sprawia, że na powierzchni skóry pojawiają się pęknięcia. Naturalny proces odnowy komórek nie jest w stanie odwrócić tych efektów, co prowadzi do powstania rozstępów.

ŚWIATŁO NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM

Światło LED stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, co pomaga skórze odzyskać elastyczność i jędrność.

Prowadzi również do zmniejszenia stanu zapalnego, co powoduje powstrzymanie degradacji włókien podporowych skóry.

DOSKONAŁA TOLERANCJA

Światło emitowane podczas zabiegu jest zimne. Zabieg przy użyciu urządzeń MOST LEDs® nie powoduje uszkodzeń skóry związanych ze zmianą temperatury. Zabieg jest dobrze tolerowany, bezbolesny i nie wyklucza z życia codziennego.

ODPOWIEDNIE DLA WSZYSTKICH TYPÓW ROZSTĘPÓW.

ODPOWIEDNIE DLA WSZYSTKICH FOTOTYPÓW SKÓRY.

FOTOMEDYCYNA®

W latach 60-tych badania naukowe NASA potwierdziły wpływ niektórych długości fal światła na przyśpieszenie procesów gojenia się skóry (rozstępy, trądzik, żółtaczka noworodkowa i inne).

ZALETY ŚWIATŁA

Fotobiostymulacja LED jest obecnie coraz częściej stosowana w praktyce medycznej. Urządzenie LED emituje fale świetlne, które docierają do mitochondriów, gdzie zamieniane są na energię (ATP).

Każda długość fali i każdy jej kolor, inaczej oddziałuje na komórki skóry.

EFEKT: ODNOWA SKÓRY OD ŚRODKA

Dzięki stymulacji skóry od środka pobudzony zostaje metabolizm i tkanka łączna, podtrzymująca skórę, zostaje przebudowana. Wszystkie funkcje komórek wracają do optymalnego poziomu.