DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

GŁĘBOKIE WARSTWY SKÓRY TO ŹRÓDŁO MŁODOŚCI

Nasza skóra zmienia się wraz z upływem czasu. Dlatego często używamy produktów kosmetycznych o działaniu przeciwstarzeniowym. Pomimo tego, głębokie warstwy skóry tracą swoje komponenty, między innymi kwas hialuronowy i kolagen. Braki w głębokiej warstwie mają wpływ na to jak wygląda nasza skóra na zewnątrz: jest wysuszona, poszarzała i pojawiają się na niej zmarszczki. Wszystko to sprawia, że twarz wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. Najlepszym sposobem na utrzymanie dobrej jakości skóry i młodego wyglądu jest MEZOTERAPIA FILORGA.

Wyjątkowy zabieg, który znacząco poprawia jakość skóry, nawilżając ją i rozświetlając.

 

REWITALIZUJĄCA MEZOTERAPIA

Odżywczy preparat do mezoterapii FILORGA  stymuluje skórę od środka nie zmieniając kształtu i wyrazu twarzy. Skóra staje się jędrna, nawilżona i pełna blasku.

Kompleks NCTF® FILORGA, który zawiera kwas hialuronowy oraz 53 składniki rewitalizujące (witaminy, aminokwasy, koenzymy, antyoksydanty, minerały i kwasy nukleinowe) głęboko odżywia i rozświetla skórę oraz wygładza zmarszczki. Może być stosowany na twarz, dekolt i dłonie.


* Preparat NCTF®135HA to wyroby medyczne o przeznaczeniu medycznym wykorzystywane do zabiegów mających na celu poprawę kolorytu skóry, redukcję zmarszczek, głębokie nawilżenie oraz odbudowę skóry.

Zapytaj o poradę lekarza wykonującego zabiegi.