DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

KWAS HIALURONOWY, KLUCZOWY ELEMENT W PROCESIE STARZENIA

Upływ czasu, stres, ekspozycja na słońce osłabiają nasze biologiczne funkcje, co sprawia, że skóra staje się bardziej podatna na przedwczesne starzenie. Substancje znajdujące się w skórze tracą zdolność do efektywnej regeneracji. Skóra staje się cieńsza i traci elastyczność, co sprzyja powstawaniu zmarszczek.

Z czasem zmienia się również mimika. Twarz zaczyna wyglądać na zmęczoną, smutną lub bez wyrazu. Wiele osób czuje, że ich twarz przestaje odzwierciedlać ich osobowość.

Iniekcje z kwasu hialuronowego FILORGA* gwarantują odwrócenie tych zmian. Możesz przywrócić twarzy młody, naturalny wygląd, poprawiając niedoskonałości związane z upływem czasu.

 

ZABIEGI FILORGA DOPASOWANE DO POTRZEB

Iniekcje wypełniaczy zmarszczek przywracają odpowiedni poziom kwasu hialuronowego w skórze. Cząsteczka kwasu jest w stanie przyciągnąć 1000 cząsteczek wody, przez co intensywnie nawilża skórę.

W ofercie FILORGA znajduje się szeroka gama preparatów do iniekcji, które można indywidualnie dopasować do potrzeb pacjentów. 

Iniekcje wykonywane są w gabinetach przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, co zapewnia pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz ich spektakularne efekty.    

 

KWAS HIALURONOWY JEST WYJĄTKOWO BEZPIECZNY

Bezpieczeństwo stosowania naszych produktów jest naszym priorytetem.

BEZPIECZEŃSTWO
Kwas hialuronowy FILORGA powstaje na drodze procesów biotechnologicznych. Jest on oczyszczany na wielu etapach produkcji, co zapewnia jego najwyższą jakość.

APLIKACJA
Preparaty FILORGA to żele, które łatwo wnikają w tkanki. Zaaplikowane w okolicę wymagającą korekcji doskonale wygładzają zmarszczki i przywracają utraconą objętość.

EFEKTY
Preparaty FILORGA są stopniowo wchłaniane przez organizm, co pozwala na powrót do wcześniejszego wyglądu.

1/ ART-FILLER® Fine lines to wyrób medyczny przeznaczony do wygładzenia zmarszczek powierzchownych i wypełnienia niewielkich ubytków (kurze łapki i drobne zmarszczki wokół ust).
2/ ART-FILLER® Universal to wyrób medyczny przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd oraz do zwiększenia objętości ust i poprawy ich konturu. 
3/ ART-FILLER® Lips to wyrób medyczny przeznaczony do zwiększenia objętości i/lub poprawy konturu ust oraz wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd. 
4/ ART-FILLER® Volume to wyrób medyczny przeznaczony do odbudowy utraconej objętości twarzy. 

Wyroby medyczne ART-FILLER® podlegają regulacjom prawnym odnoszącym się do produktów oznaczonych znakiem CE.

Zapytaj o poradę lekarza wykonującego zabiegi.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:
Działania niepożądane mogą wystąpić od razu po iniekcji preparatu lub po pewnym czasie. Należą do nich min.:
reakcje zapalne (zaczerwienienie, obrzęk, wysypka), którym mogą towarzyszyć swędzenie oraz/lub większa wrażliwość w miejscu iniekcji. 
– drobne krwiaki
– przebarwienia w miejscu iniekcji
– stwardnienie skóry lub guzki po iniekcji
– słaba skuteczność iniekcji i słabo widoczny efekt wypełnienia
– przypadki martwicy skóry w okolicy gładzizny czołowej, ropień, ziarniniaki oraz - nadwrażliwość natychmiastowa lub opóźniona w czasie.
 

Należy wziąć po uwagę potencjalne ryzyko iniekcji.
Wszystkie działania niepożądane muszą zostać szczegółowo opisane i zgłoszone.