PIĘKNO JEST SZTUKĄ, MY ŁĄCZYMY JE Z NAUKĄ

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 • 3D NATURAL LIFT
  NAWILŻENIE – ODŻYWIENIE - LIFTING

  3D NATURAL LIFT to najnowszy zabieg odmładzający firmy FILLMED BY FILORGA, który dzięki synergicznemu działaniu dwóch preparatów wypełniających Art Filler® Volume oraz Art Filler® Universal w bardzo krótkim czasie poprawia nawilżenie i odżywienie skóry oraz zapewnia lifting twarzy.

  3D NATURAL LIFT to zabieg estetyczny dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, którym zależy na zachowaniu jak najbardziej naturalnego i indywidualnego wyglądu lub które dopiero rozpoczynają przygodę z zabiegami estetycznymi, bo do tej pory obawiały się sztucznego efektu końcowego.

  3D NATURAL LIFT rekomendowany jest także osobom z drobną twarzą i cienką skórą,
  u których po innych zabiegach iniekcyjnych może być widoczny sztuczny efekt.
  To również znakomity zabieg „miejski” - 3D NATURAL LIFT wzmacnia funkcje ochronne skóry, która na co dzień narażona jest na zanieczyszczenia powietrza oraz negatywny wpływ stresu oksydacyjnego.
  Preparaty Art Filler® wykorzystane podczas zabiegu 3D NATURAL LIFT dają efekt naturalnego liftingu oraz sprawiają, że skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona, a twarz wygląda na młodszą, bardziej wypoczętą i zrelaksowaną.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • INIEKCJE KWASU HIALURONOWEGO

  ZABIEGI DOPASOWANE DO POTRZEB

  Iniekcje wypełniaczy uzupełniają straty własnego kwasu hialuronowego (1), wygładzają zmarszczki lub przywracają utraconą objętość (3).

  100% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH
  Z NATYCHMIASTOWYCH REZULTATÓW*
  98% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH PO 18 MIESIĄCACH OD INIEKCJI*

  DOSKONAŁA TOLERANCJA *

  WIDOCZNE EFEKTY*

  Skala Lemperle: Skala opisująca głębokość zmarszczek **

  5=bardzo głębokie, 4=głębokie, 3=średnio głębokie, 2=płytkie, 1=brak

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

  1/ ART-FILLER® Fine lines to wyrób medyczny przeznaczony do wygładzenia zmarszczek powierzchownych i wypełnienia niewielkich ubytków (kurze łapki i drobne zmarszczki wokół ust).
  2/ ART-FILLER® Universal to wyrób medyczny przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd oraz do zwiększenia objętości ust i poprawy ich konturu. 
  3/ ART-FILLER® Lips to wyrób medyczny przeznaczony do zwiększenia objętości i/lub poprawy konturu ust oraz wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd. 
  4/ ART-FILLER® Volume to wyrób medyczny przeznaczony do odbudowy utraconej objętości twarzy. 

  Wyroby medyczne ART-FILLER® podlegają regulacjom prawnym odnoszącym się do produktów oznaczonych znakiem CE.

  Zapytaj o poradę lekarza wykonującego zabiegi.

  DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:
  Działania niepożądane mogą wystąpić od razu po iniekcji preparatu lub po pewnym czasie. Należą do nich min.: reakcje zapalne (zaczerwienienie, obrzęk, wysypka), którym mogą towarzyszyć swędzenie oraz/lub większa wrażliwość w miejscu iniekcji.; drobne krwiaki; przebarwienia w miejscu iniekcji; stwardnienie skóry lub guzki po iniekcji; słaba skuteczność iniekcji i słabo widoczny efekt wypełnienia; przypadki martwicy skóry w okolicy gładzizny czołowej, ropień, ziarniniaki oraz - nadwrażliwość natychmiastowa lub opóźniona w czasie.
   

  Należy wziąć po uwagę potencjalne ryzyko iniekcji.
  Wszystkie działania niepożądane muszą zostać szczegółowo opisane i zgłoszone.


 • REWITALIZUJĄCA MEZOTERAPIA

  ROZWIĄZANIE DLA POPRAWY JAKOŚCI SKÓRY

  Jako pionier w przeciwstarzeniowych zabiegach iniekcyjnych, firma FILORGA Laboratoires stworzyła pierwszy preparat do mezoterapii, który zwalcza objawy starzenia, nawilża, ujędrnia i rozświetla skórę, przywracając jej młody wygląd

  JĘDRNOŚĆ, NAWILŻENIE, BLASK:
  MŁODSZA SKÓRA NA DŁUŻEJ

  Odżywczy preparat do mezoterapii stymuluje skórę od wewnątrz dla uzyskania naturalnego, nieprzerysowanego efektu poprawy jej jakości i gęstości oraz przywrócenia blasku.

  ŚREDNIA OCENA EFEKTÓW PO 5 ZABIEGACH*

  97% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH PO ZABIEGU*
  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

  *Wieloośrodkowe badanie kliniczne na 40 pacjentach, po 5 zabiegach NCTF 135HA w odstępach 2 tygodni.
  (1) Zaobserwowano u 67% pacjentów. (2) zaobserwowano u 73% pacjentów.
  (3) Zaobserwowano u 83% pacjentów. (4) Zaobserwowano u 83% pacjentów


 • BIO NUTRI LIFT
  HYDRA BOOSTER + LIFT BOOSTER

  BIO NUTRI LIFT to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów Filorga - Hydra Booster oraz Lift Booster – które dzięki synergicznemu działaniu odżywiają, nawilżają i poprawiają elastyczność skóry, aby uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd.

  ODŻYWIENIE I NAWILŻENIE SKÓRY

  Hydra Booster to rozwiązanie dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą. Dzięki połączeniu dwóch preparatów M-HA18® oraz NCTF®135HA skutecznie poprawia poziom nawilżenia skóry, ujednolica jej kolor, przywraca blask oraz poprawia jej jędrność, a także redukuje zmarszczki i zwęża widoczne pory.

  ODŻYWIENIE I LIFTING TWARZY

  Lift Booster to idealny zabieg dla osób, które nie tylko mają cienką, wiotką, odwodnioną skórę, ale chciałyby dodatkowo poprawić kontur swojej twarzy. NCTF®135HA wykorzystywany podczas zabiegu zapewni rewitalizację, ujędrnienie, rozświetlenie i odbudowę struktury skóry. Dzięki zastosowaniu preparatu wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki Art Filler® Fine Lines, skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd oraz długotrwały lifting twarzy.

  BIO NUTRI LIFT to bezpieczny zabieg, który ujędrnia i odżywia skórę oraz wygładza zmarszczki
  i poprawia owal twarzy zachowując naturalny kształt oraz wygląd bez efektu maski.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • PEELING POWIERZCHOWNY

  GŁADKA SKÓRA BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI

  Zabieg peelingujący polega na nałożeniu preparatu złuszczającego na skórę twarzy, szyi i dekoltu w celu usunięcia wierzchniej warstwy naskórka i poprawy  wyglądu skóry.

  IDEALNA I JEDNOLITA SKÓRA

  Peeling FILORGA to skuteczny zabieg, który wygładza powierzchowne zmarszczki, redukuje rozszerzone pory, plamy barwnikowe  oraz niedoskonałości skóry. 

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • KIEDY ŚWIATŁO ODSŁANIA PIĘKNO

  MEZOTERAPIA BEZ INIEKCJI

  Fotobiostymulacja LED polega na emisji energii świetlnej w postaci światła o różnych kolorach, które odpowiadają falom świetlnym o określonej długości. Fale świetlne działają na organelle komórkowe, które przekształcają energię świetlną w energię komórkową niezbędną do ich procesów życiowych. Tego rodzaju stymulacja komórek pobudza fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych i elastynowych, co zwiększa elastyczność i jędrność skóry.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • LECZENIE ROZSTĘPÓW ŚWIATŁEM LED

  ROZWIĄZANIE NA ROZSTĘPY

  Problem ten częściej dotyczy kobiet, ale może występować u nastolatków i mężczyzn. Rozstępy mogą pojawić się w wielu miejscach ciała (brzuch, uda, biodra, pośladki).
  Pod wpływem światła LED wzmaga się produkcja włókien kolagenowych i elastynowych, co poprawia jędrność i elastyczność skóry. Światło LED zmniejsza odczyn zapalny objawiający się w postaci czerwonych rozstępów, co w efekcie zmniejsza widoczność rozstępów.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • TERAPIA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

  ZABIEG PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

  Firma FILORGA Laboratoires stworzyła unikatowy zabieg leczenia i zapobiegania łysieniu androgenowemu: fotobiostymulację LED. Cel: zapewnienie skutecznej terapii na wzrost i zagęszczenie włosów. 

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce