PIĘKNO JEST SZTUKĄ, MY ŁĄCZYMY JE Z NAUKĄ

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 • NANOSOFTTM BOOSTERS

  INNOWACJA W ODMŁADZANIU
  REWITALIZACJA I REGENERACJA OKOLIC OCZU, SZYI ORAZ WOKÓŁ UST
  BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ INIEKCJI W DELIKATNYCH OBSZARACH SKÓRY


  NANOSOFT
  TM BOOSTERS FILLMED BY FILORGA to najnowsze zabiegi rewitalizujące do okolic oczu, szyi oraz dookoła ust, które dzięki wykorzystaniu bezpiecznego, przebadanego klinicznie i zatwierdzonego do wstrzyknięć preparatu NCTF®135HA  poprawiają nawilżenie i odżywienie, wygładzają drobne zmarszczki i sprawiają, że skóra delikatnych obszarów twarzy jest gładka, rozświetlona i odzyskuje młodzieńczą jędrność:

  NANOSOFTTM EYE BOOSTER – zabieg do okolic oczu.

  Wskazania: kurze łapki; drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.

  NANOSOFTTM NECK BOOSTER – skóra szyi.

  Wskazania:  utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.

  NANOSOFTTM LIP BOOSTER – zabieg do okolic ust.

  Wskazania: utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust. 

  NANOSOFTTM BOOSTERS do okolic oczu, skóry szyi oraz dookoła ust to zabiegi estetyczne
  dla osób, które
  świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry. NANOSOFTTM BOOSTERS poprawiają jakość skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo. To zabiegi, które mogą być wykonywane oddzielnie lub stanowić integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki.

  NANOSOFTTM BOOSTERS rekomendowane są także pacjentom, u których widoczne są oznaki starzenia w delikatnych okolicach twarzy – wokół oczu, na szyi oraz dookoła ust. Dzięki zastosowaniu mikroigieł nowa procedura FILLMED minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu.


  To równie
  ż znakomite rozwiązanie dla osób, które w obszarach okolic oczu, ust lub szyi nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających. 

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • 3D NATURAL LIFT
  NAWILŻENIE – ODŻYWIENIE - LIFTING

  3D NATURAL LIFT to najnowszy zabieg odmładzający firmy FILLMED BY FILORGA, który dzięki synergicznemu działaniu dwóch preparatów wypełniających Art Filler® Volume oraz Art Filler® Universal w bardzo krótkim czasie poprawia nawilżenie i odżywienie skóry oraz zapewnia lifting twarzy.

  3D NATURAL LIFT to zabieg estetyczny dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, którym zależy na zachowaniu jak najbardziej naturalnego i indywidualnego wyglądu lub które dopiero rozpoczynają przygodę z zabiegami estetycznymi, bo do tej pory obawiały się sztucznego efektu końcowego.

  3D NATURAL LIFT rekomendowany jest także osobom z drobną twarzą i cienką skórą,
  u których po innych zabiegach iniekcyjnych może być widoczny sztuczny efekt.
  To również znakomity zabieg „miejski” - 3D NATURAL LIFT wzmacnia funkcje ochronne skóry, która na co dzień narażona jest na zanieczyszczenia powietrza oraz negatywny wpływ stresu oksydacyjnego.
  Preparaty Art Filler® wykorzystane podczas zabiegu 3D NATURAL LIFT dają efekt naturalnego liftingu oraz sprawiają, że skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona, a twarz wygląda na młodszą, bardziej wypoczętą i zrelaksowaną.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • INIEKCJE KWASU HIALURONOWEGO

  ZABIEGI DOPASOWANE DO POTRZEB

  Iniekcje wypełniaczy uzupełniają straty własnego kwasu hialuronowego (1), wygładzają zmarszczki lub przywracają utraconą objętość (3).

  100% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH
  Z NATYCHMIASTOWYCH REZULTATÓW*
  98% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH PO 18 MIESIĄCACH OD INIEKCJI*

  DOSKONAŁA TOLERANCJA *

  WIDOCZNE EFEKTY*

  Skala Lemperle: Skala opisująca głębokość zmarszczek **

  5=bardzo głębokie, 4=głębokie, 3=średnio głębokie, 2=płytkie, 1=brak

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

  1/ ART-FILLER® Fine lines to wyrób medyczny przeznaczony do wygładzenia zmarszczek powierzchownych i wypełnienia niewielkich ubytków (kurze łapki i drobne zmarszczki wokół ust).
  2/ ART-FILLER® Universal to wyrób medyczny przeznaczony do wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd oraz do zwiększenia objętości ust i poprawy ich konturu. 
  3/ ART-FILLER® Lips to wyrób medyczny przeznaczony do zwiększenia objętości i/lub poprawy konturu ust oraz wypełnienia średnio głębokich i głębokich zmarszczek i fałd. 
  4/ ART-FILLER® Volume to wyrób medyczny przeznaczony do odbudowy utraconej objętości twarzy. 

  Wyroby medyczne ART-FILLER® podlegają regulacjom prawnym odnoszącym się do produktów oznaczonych znakiem CE.

  Zapytaj o poradę lekarza wykonującego zabiegi.

  DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:
  Działania niepożądane mogą wystąpić od razu po iniekcji preparatu lub po pewnym czasie. Należą do nich min.: reakcje zapalne (zaczerwienienie, obrzęk, wysypka), którym mogą towarzyszyć swędzenie oraz/lub większa wrażliwość w miejscu iniekcji.; drobne krwiaki; przebarwienia w miejscu iniekcji; stwardnienie skóry lub guzki po iniekcji; słaba skuteczność iniekcji i słabo widoczny efekt wypełnienia; przypadki martwicy skóry w okolicy gładzizny czołowej, ropień, ziarniniaki oraz - nadwrażliwość natychmiastowa lub opóźniona w czasie.
   

  Należy wziąć po uwagę potencjalne ryzyko iniekcji.
  Wszystkie działania niepożądane muszą zostać szczegółowo opisane i zgłoszone.


 • REWITALIZUJĄCA MEZOTERAPIA

  ROZWIĄZANIE DLA POPRAWY JAKOŚCI SKÓRY

  Jako pionier w przeciwstarzeniowych zabiegach iniekcyjnych, firma FILORGA Laboratoires stworzyła pierwszy preparat do mezoterapii, który zwalcza objawy starzenia, nawilża, ujędrnia i rozświetla skórę, przywracając jej młody wygląd

  JĘDRNOŚĆ, NAWILŻENIE, BLASK:
  MŁODSZA SKÓRA NA DŁUŻEJ

  Odżywczy preparat do mezoterapii stymuluje skórę od wewnątrz dla uzyskania naturalnego, nieprzerysowanego efektu poprawy jej jakości i gęstości oraz przywrócenia blasku.

  ŚREDNIA OCENA EFEKTÓW PO 5 ZABIEGACH*

  97% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH PO ZABIEGU*
  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

  *Wieloośrodkowe badanie kliniczne na 40 pacjentach, po 5 zabiegach NCTF 135HA w odstępach 2 tygodni.
  (1) Zaobserwowano u 67% pacjentów. (2) zaobserwowano u 73% pacjentów.
  (3) Zaobserwowano u 83% pacjentów. (4) Zaobserwowano u 83% pacjentów


 • BIO NUTRI LIFT
  HYDRA BOOSTER + LIFT BOOSTER

  BIO NUTRI LIFT to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów Filorga - Hydra Booster oraz Lift Booster – które dzięki synergicznemu działaniu odżywiają, nawilżają i poprawiają elastyczność skóry, aby uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd.

  ODŻYWIENIE I NAWILŻENIE SKÓRY

  Hydra Booster to rozwiązanie dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą. Dzięki połączeniu dwóch preparatów M-HA18® oraz NCTF®135HA skutecznie poprawia poziom nawilżenia skóry, ujednolica jej kolor, przywraca blask oraz poprawia jej jędrność, a także redukuje zmarszczki i zwęża widoczne pory.

  ODŻYWIENIE I LIFTING TWARZY

  Lift Booster to idealny zabieg dla osób, które nie tylko mają cienką, wiotką, odwodnioną skórę, ale chciałyby dodatkowo poprawić kontur swojej twarzy. NCTF®135HA wykorzystywany podczas zabiegu zapewni rewitalizację, ujędrnienie, rozświetlenie i odbudowę struktury skóry. Dzięki zastosowaniu preparatu wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki Art Filler® Fine Lines, skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd oraz długotrwały lifting twarzy.

  BIO NUTRI LIFT to bezpieczny zabieg, który ujędrnia i odżywia skórę oraz wygładza zmarszczki
  i poprawia owal twarzy zachowując naturalny kształt oraz wygląd bez efektu maski.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • PEELING POWIERZCHOWNY

  GŁADKA SKÓRA BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI

  Zabieg peelingujący polega na nałożeniu preparatu złuszczającego na skórę twarzy, szyi i dekoltu w celu usunięcia wierzchniej warstwy naskórka i poprawy  wyglądu skóry.

  IDEALNA I JEDNOLITA SKÓRA

  Peeling FILORGA to skuteczny zabieg, który wygładza powierzchowne zmarszczki, redukuje rozszerzone pory, plamy barwnikowe  oraz niedoskonałości skóry. 

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • KIEDY ŚWIATŁO ODSŁANIA PIĘKNO

  MEZOTERAPIA BEZ INIEKCJI

  Fotobiostymulacja LED polega na emisji energii świetlnej w postaci światła o różnych kolorach, które odpowiadają falom świetlnym o określonej długości. Fale świetlne działają na organelle komórkowe, które przekształcają energię świetlną w energię komórkową niezbędną do ich procesów życiowych. Tego rodzaju stymulacja komórek pobudza fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych i elastynowych, co zwiększa elastyczność i jędrność skóry.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • LECZENIE ROZSTĘPÓW ŚWIATŁEM LED

  ROZWIĄZANIE NA ROZSTĘPY

  Problem ten częściej dotyczy kobiet, ale może występować u nastolatków i mężczyzn. Rozstępy mogą pojawić się w wielu miejscach ciała (brzuch, uda, biodra, pośladki).
  Pod wpływem światła LED wzmaga się produkcja włókien kolagenowych i elastynowych, co poprawia jędrność i elastyczność skóry. Światło LED zmniejsza odczyn zapalny objawiający się w postaci czerwonych rozstępów, co w efekcie zmniejsza widoczność rozstępów.

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce

 • TERAPIA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

  ZABIEG PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

  Firma FILORGA Laboratoires stworzyła unikatowy zabieg leczenia i zapobiegania łysieniu androgenowemu: fotobiostymulację LED. Cel: zapewnienie skutecznej terapii na wzrost i zagęszczenie włosów. 

  Dowiedz się więcej Zabieg w praktyce