Aktualności

PERŁA 20 LECIA DLA NCTF®

18 października 2018 r. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych ogłosiło laureatów plebiscytu Perły Dermatologii Estetycznej 2018.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że preparat do mezoterapii iniekcyjnej Filorga NCTF® otrzymał prestiżową nagrodę „Perła Dwudziestolecia Dermatologii Estetycznej”, przyznawaną z okazji 20-lecia Stowarzyszenia produktom, które od co najmniej kilkunastu lat cieszą się zaufaniem Lekarzy.

NCTF® to opatentowane połączenie substancji czynnych, które w niemal niezmienionym
od 30 lat składzie podbija serca najbardziej wymagających pacjentek i pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Ten polirewitalizujący preparat przeznaczony do zabiegów iniekcyjnych wnika w głąb komórek, pobudza je do pracy i przywraca skórze młodzieńczą jakość, m.in. dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz unikalnego kompleksu
ponad 50 przeciwstarzeniowych składników aktywnych - witamin, aminokwasów, koenzymów i przeciwutleniaczy.
Co więcej, NCTF® to jeden z nielicznych preparatów, który został dopuszczony do iniekcji.
Efektem zabiegu z wykorzystaniem NCTF® jest widoczna rewitalizacja i odmłodzenie skóry: zmarszczki zostają wygładzone, skóra staje się lepiej napięta, nawilżona i bardziej jędrna. Mezoterapia to także skuteczna metoda poprawy jakości oraz gęstości włosów.

NCTF® to jedyny preparat do mezoterapii iniekcyjnej, który został doceniony
przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, co potwierdza jego bezpieczeństwo oraz wysoką jakość i skuteczność.